Alüminyum Kesim
Alüminyum Kesim

Alüminyum Kesim

Alüminyum Cnc Kesim demirden sonra en çok kullanılan madendir, çünkü sanayi açısından pek ilgi çekici özelliklere sahiptir: hafiftir, ısıyı ve elektriği iyi iletir, atmosfer aşındırmasına karsı dayanıklıdır. Bununla birlikte, saf alüminyum birçok yerde kullanılamayacak kadar yumuşak olduğundan, «hafif alaşımlar» denilen birçok alaşımda, silisyum ile, magnezyum ile, bakır ile karıştırılır. Hafif oldukları için bu alaşımlar hafif malzemeyi gerektiren her yerde, özellikle uçak ve otomobil yapımında çok kullanılır kullanılan alaşıma Dür alimin denir.
 
Cnc router kesim makinemizde 160 x 310 cm net kesim alanı ile alüminyum, pleksiglas, dekota, kompozit, ahşap, mdf, sunta, pirinç, mıknatıslı folyo, polikarbonat malzemelerin kesim, gravür, oyma ve işlemelerini yaptırabilirsiniz. 
 
Makinemizin kullanım alanları : Strafor, alüminyum, pleksi, dekota kutu harf, Alüminyum kompozit (Alucobond) kesimi Yapmaktayız.
 
Alüminyum Cnc kesimde önemli olan malzemenin pürüzsüz kesimi, müşterinin talebinin giderilmesi ve malzemede ne kadar az fire verebilirim düşüncesidir. Sizde cnc kesim işlerinizi Sevimli Art - CNC Kesim atölyesinde yaptırın hem zamandan kazanın hem malzemeden kazanın hemde profesyonel bi işçilikle çalıştığınızın zevkini yaşayın.
 ( 6466 Okunma )